Svara på vår medlemsenkät!

500 har redan svarat – gör det du med!

Naturskyddsföreningen i Gävleborg och Dalarna vill utveckla verksamheten lokalt och regionalt för att ni som medlemmar ska känna er mer nöjda. Därför genomför vi tillsammans med Studiefrämjandet en medlemsenkät. Vi vill veta vad du som medlem tycker och vill, vad vi kan förbättra och gärna hitta fler som vill bli aktiva i någon form.

Vi har även en strävan att utveckla föreningen och erbjuda våra medlemmar utbildning och utveckling inom sina intresseområden. Därför är det viktigt att just du fyller i denna enkät. Bland de som svarar lottar vi ut biobiljetter och böcker. Vi vill ha ditt svar senast den 28 februari. Tack på förhand!

Länk till medlemsenkäten med 10 frågor: http://goo.gl/d17bPF

Kommentera

2 thoughts on “Svara på vår medlemsenkät!

  1. Har varit medlem många år och vill fortsätta att stödja. Har dock svårt att ”förflytta” mej p g a nedsatt cirkulation i höger arm och höger ben (ärr efter strålning i behandling av lymfkörtelcancer).

  2. Trist med din tidigare sjukdom och sviterna efter den. Roligt att du vill fortsätta stödja som medlem!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.